تعمیر یخچال جنرال الکتریک

دراین مطلب سعی بر آن داریم که در مورد تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان که در واقع محصولی از کشور آمریکا است اطلاعاتی ارائه دهیم. این مدل از یخچال بهترین کیفیت را بین یخچال‌های موجود دارد. اما گاهی نیز دچار مشکلاتی شده که نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید و اطلاعات خود را درباره یخچال جنرال الکترینک و تعمیر آن افزایش دهید.

تاریخچه مختصر ساخت یخچال

بهتر است قبل از اینکه درباره تعمیر یخچال جنرال الکتریک صحبت کنیم، به نکات جالبی درباره تاریخچه یخچال اشاره کنیم. در گذشته که خبری از یخچال و حتی دستگاهی برای خنک نگه داشتن موادغذایی و مواد فاسد شدنی نبود، مردم از یخ و برف و حتی امتحان کردن روش‌های دیگر نظیر خشک کردن، نمک زدن و غیره استفاده می‌کردند. اما هیچ کدام از این روش‌ها نتوانست نیاز آن ها را به این دستگاه قدرتمند مرتفع کند. تا اینکه نخستین یخچال برقی توسط جان کوری ابداع شد که در واقع یکی از موثرترین و بهترین اختراعات بشر بود. یکی از بهترین و معروف‌ترین یخچال‌ها که امروزه با آن سرو کار داریم یخچال جنرال الکتریک است، که در مدل‌های متفاوتی از جمله فریزر، ساید بای ساید، دو قلو، تک درب و غیره تولید می‌شوند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

هرگاه از تعمیر یخچال جنرال الکتریک ساید حرف و سخنی به میان می‌آید، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند خرابی یا نقص در کارکرد این وسیله پرکاربرد می‌باشد. زیرا وقتی عملکرد یخچال دچار مشکل شود و یک قطعه از آن خراب شود، عملکرد سایر قطعات را نیز مختل می‌کند. حال می‌خواهیم با چندین مورد از این اختلالات که شاید بین این مدل از یخچال‌ها متدوال‌تر است، آشنا شویم تا بتوانیم به‌راحتی در صدد رفع آن‌ها برآییم.

موارد نیاز به تعمیر یخچال

در برخی مواقع در یخچال خود به برخی مشکلات برمی‌خوریم که نمی‌دانیم علت آن‌ها چیست و یا اصلا نیاز به تعمیر یخچال وجود دارد یا خیر؟ این موارد شامل بروز مشکلات زیر هستند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

قطعات اصلی یخچال

صدای زیاد یخچال جنرال

این صداها ممکن است صداهایی شبیه به زوزه شدید از خود یخچال یا صداهایی از پشت ساید باشد. علت این صداها ممکن است متفاوت باشد.  یکی از این صداها مربوط به بدنه یخچال است که نشانگر مشکلی در بدنه ‌می‌باشد و یا صدا مربوط به عملکرد موتور است.

داغ شدن بدنه

فن موتور یخچال وظیفه خنک کردن موتور را بر عهده دارد. وقتی فن  یخچال با مشکل مواجه شود سریعاً بدنه یخچال داغ خواهد شد و در صورت کار نکردن موتور امکان اینکه موتور بسوزد بالا می‌رود. در هنگام بروز این مشکل نیاز است فوراً برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود اقدام کنید. برای این منظور حتما لازم است که با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان و سایر شهرها تماس بگیرید.

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

این ارور یا خطا از رایج‌ترین عیوبی است که در این نوع یخچال‌ها اتفاق می‌افتد. ارور hrs نشانگر  خرابی بُرد یخچال است. در این حالت یخچال خاموش می‌شود و از حالت انجماد خارج می‌گرد.  باید دستگاه را از برق بکشید و حتما با یک تکنسین یا اپراتور نمایندگی تعمیرات جنرال امریکا در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال امریکا

فن موتور یخچال

خنک نکردن یخچال

یکی از علت های تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان خنک نکردن یخچال است. شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده است که با باز کردن درب یخچال متوجه این مورد شده باشید که مواد غذایی داخل آن سرمای خود را از دست داده‌اند و محیط یخچال رو به گرمی می‌رود. خنک‌نکردن یخچال می تواند علل مختلفی داشته باشد. این مشکل از دسته خطاهایی است که نیاز مبرم شما را به تعمیر یخچال جنرال الکتریک آشکار می‌کند. عوامل مختلفی که باعث بروز این مشکل می‌شوند شامل موارد زیر هستند.

  • خرابی یا سوختن موتور یخچال
  • نشتی گاز یخچال
  • آسیب دیدگی و یا خرابی در برد دستگاه
  • خرابی فن دستگاه
  • خرابی یا از بین رفتن لاستیک‌های درب یخچال

خاموش شدن صفحه نمایشگر

در یخچال جنرال الکتریک، خاموش شدن صفحه نمایشگر، مربوط به برد الکترونیکی دستگاه است. در زمان بروز این مشکل متخصصین سعی بر آن دارند به جای تعویض بُرد تا حد امکان آن را تعمیر کنند و از برد اصلی خود یخچال استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات جنرال اککتریک در اصفهان

تعمیر موتور یخچال

خارج شدن آب از زیر دستگاه یخچال

اگر آبی از یخچال به جای خروج از آبریز از زیر دستگاه خارج شود، می‌تواند نشانگر پوسیده شدن در اثر گذشت زمان و یا شکسته شدن شلنگ‌هایی باشد که باعث انتقال آب به سوی دستگاه آبریز یخچال بوده‌اند.

شنیدن صدای تیک تیک در یخچال

اکثر اوقات وقتی در منزل خود در حال استراحت هستید شاید متوجه شده باشید که صدایی شبیه صدای گردش عقربه‌های ساعت و یا همان تیک تیک از یخچال به گوشتان می‌رسد. این صدا مربوط به بُرد یخچال است. اما اگر این صدا از پشت یخچال به گوش برسد مربوط به موتور یخچال فریز می‌باشد و باید حتما توسط یک تکنسین تعمیر یخچال جنرال در اصفهان بررسی شود.

جهت رفع تمامی مواردی که در بالا ذکر شد و زمانی که شما برای پیدا کردن یک تعمیرکار متبحر و با مهارت سرگردان هستید، ما به شما پارسان سرویس را معرفی می‌نماییم. تکنسین‌های مجرب این مرکز در سریع‌ترین  زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. این شرکت به عنوان یک تیم حامی و پشتیبان کننده در زمینه تعمیر لوازم خانگی شما آماده خدمت رسانی است. علاوه بر این با تضمینی که در استفاده از قطعات اصل هنگام تعمیر و تعویض قطعات سوخته و فرسوده شده به شما‌ می‌دهد، توانسته نام نیکی از خود به جای بگذارد. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت تعمیر یخچال فریز خود را به متخصصان این مرکز بسپارید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

چند توصیه بسیار مهم در مورد تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

از آنجایی که یخچال‌ جنرال الکتریک در مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود، مشتریان زیادی علاقه به خرید از این برند دارند. اما با توجه به اینکه امکان دارد هر وسیله برقی بلاخره روزی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیرات پیدا کند، ما به شما چند توصیه مهم در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک ارایه می‌کنیم.

  • به هیچ عنوان از روی دانش و اطلاعات اندک خود و بدون شناخت اجزای مختلف یخچال اقدام به تعمیر و یا دست کاری یخچال خود ننمایید، زیرا نداشتن اطلاعات کافی منجر به سوختن یخچال یا مشکلات جبران ناپذیر خواهد شد.
  • به هر تعمیرکاری برای تعمیر یخچال خود اعتماد نکنید و در اولین فرصت با نمايندگي رسمي جنرال الکتریک تماس گرفته و از متخصصین آن شرکت درخواست کمک کنید.
  • اگر متخصصین یا نمایندگی برای تعمیر یخچال نیاز به تعویض قطعات داشته باشد و پیشنهاد تعویض قطعات به جای تعمیر به شما داده شده حتما اعتماد کنید و اجازه دهید وظیفه خودشان را به خوبی انجام دهند.

جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان میتوانید با مسئولان خدمات فنی پارسان سرویس ارتباط برقرار کرده و در اولین فرصت آن را تعمیر نمایید.

فهرست