مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی کافی شاپ و برطرف کردن آنها

در صورتی که صاحب یک کافه هستید قطعا می دانید که ماشین ظرفشویی تا چه حد در فرآیند کار تاثیر دارد و می تواند باعث تسریع در امور کافه شود. حال تصور کنید که به هر دلیلی این دستگاه دچار مشکل شود چه می کنید؟ در صورتی که شما دست به آچار باشید می توانید برخی از تعمیرات پیش پا افتاده را خودتان انجام دهید ولی برخی ایرادات نیاز به تخصص و ابزارهای خاصی دارد و هر فرد قادر به انجام آن نمی باشد. در این صورت شما باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. تعمیر ماشین ظرفشویی کافی شاپ نیازمند شناخت قطعات مختلف آن می باشد و تعمیرکار ابتدا باید تمامی قطعات را بررسی کرده و سپس با توجه به ایراد موجود قطعه را تعمیر و یا تعویض کند. در ادامه برخی از مشکلات رایج ظرفشویی رستورانی را برای شما عنوان خواهیم کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کافی شاپ در تهران

همان طور که می دانید تهران دارای تعداد متعددی کافی شاپ است که در برخی از ساعات روز پذیرای مشتریان بسیاری است. این کافی شاپ‌ها دارای سیستم شستشوی اتوماتیک هستند و ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از اجزای اصلی آن به شمار می رود. بنابراین درخواست برای تعمیر ماشین ظرفشویی کافی شاپ در تهران زیاد است. بدین منظور تعمیرکاران ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به کافه داران عزیز می باشند.

سرویس ماشین ظرفشویی کافی شاپ 

سرویس ماشین ظرفشویی به منظور جلوگیری از خرابی آن صورت می گیرد به همین دلیل باید به صورت دوره ای تمامی قطعات دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که سرویس دوره ای ظرفشویی به موقع و به صورت اصولی انجام شود ظرفشویی شما کمتر دچار خرابی شده و هزینه کمتری را برای شما به دنبال خواهد داشت ولی در صورتی که در سرویس دوره ای ظرفشویی سهل انگاری شود ممکن است تعمیرات آن بسیار هزینه بر باشد.

هزینه تعمیر ظرفشویی کافی شاپ ها

تعمیر ماشین ظرفشویی کافی شاپ بسته به مشکلی که دارد متفاوت می باشد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تعمیرات ظرفشویی می توان به قطعه خراب شده، میزان خرابی، کیفیت قطعه، دستمزد تکنسین، هزینه تردد و … اشاره کرد. البته برخی از افراد سودجو برای کسب سود بیشتر از قطعات غیر فابریکی و تقلبی برای تعمیرات ظرفشویی استفاده می کنند که همین امر باعث می شود که نه تنها قطعه تعویض شده دوام کافی را نداشته باشد، بلکه ممکن است به سایر قطعات دستگاه نیز آسیب وارد کند. در نتیجه توصیه می شود برای تعمیرات اصولی ظرفشویی و کاهش هزینه های آن از یک کارشناس مجرب کمک بگیرید.

در این زمینه ما به شما شرکت پارسان سرویس را پیشنهاد می کنیم.  این شرکت با تجربه چنیدن ساله در زمینه تعمیر ماشین های ظرفشویی، می تواند کلیه دستگاه های ظرفشویی کافی شاپ شما را با استفاده از بهترین قطعات و با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت تعمیر کند.

تماس فوری: 09134220144

ماشین ظرفشویی کافی شاپ‌ها

مشکلات متداول ظرفشویی کافی شاپ

مشکلات ظرفشویی ها بسیار متفاوت است و بسته به نوع قطعه ای که آسیب می بیند ممکن است شرایط مختلفی را تجربه کنید. برخی از متداول ترین مشکلات در ماشین های ظرفشویی کافی شاپ به صورت زیر هستند.

چرا ظرفشویی نمی تواند آب داخل دیگ را تخلیه کند؟

در صورتی که پس از پایان کار شستشوی ظروف متوجه شدید که دستگاه قادر به خروج آب موجود در دیگ نیست، پمپ ظرفشویی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین ممکن است که شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد. بنابراین شما می بایست ابتدا شیلنگ تخلیه را بررسی کرده و در صورت عدم وجود گرفتگی در آن از یک متخصص کمک بخواهید.

چرا ماشین ظرفشویی بوی بد می دهد؟

با توجه به این که ظرفشویی محلی برای شستن ظروف کثیف و آلوده است، پس از مدتی استفاده ممکن است دچار بوی نامطبوع شود. در این صورت می بایست فیلتر ظرفشویی را تعویض کرده و داخل دیگ ظرفشویی را نیز با استفاده از جرمگیرهای مخصوص ضدعفونی کرده تا عاری از هر گونه آلودگی و بوی نامطبوع شود.

چرا آب از درب ماشین ظرفشویی خارج می شود؟

یکی از دلایل نشت آب از درب ظرفشویی می تواند عدم چیدمان صحیح ظروف در داخل دستگاه باشد که باعث می شود درب به صورت کامل بسته نشود. همچنین پوسیدگی و هرز شدن لاستیک دور درب نیز می تواند از دیگر دلایل نشت آب از درب دستگاه باشد.

چرا آب به درون ماشین ظرفشویی وارد نمی شود؟

یکی از رایج ترین و ابتدایی ترین دلایل عدم ورود آب به درون ماشین ظرفشویی کافی شاپ  می تواند بسته بودن شیر ورودی و یا مسدود شدن شیلنگ ورودی آب باشد. همچنین خرابی شناور نیز از دیگر دلایل عدم ورود آب به داخل ظرفشویی به شمار می رود. در صورتی که اطلاعی در مورد این مشکل ندارید بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید.

فهرست