تعمیر جاروبرقی در اصفهان

جاروبرقی شما خراب شده است ؟ آیا نیاز به تعمیر جاروبرقی دارید ؟ آیا قطعات و قسمت های آن معیوب شده ؟ آیا جاروبرقی شما مکش سابق را ندارد ؟ وجود جاروبرقی در خانه‌ها آنقدر مفید است که تصور خانه‌ای بدون آن واقعاً ممکن نیست. استفاده از این وسیله تمیز کردن خانه را برای بانوان بسیار راحت‌تر و قابل تحمل‌تر کرده است. تعمیر جاروبرقی در اصفهان به راحتی و با یک تلفن امکان پذیر است.
این وسیله برقی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است بر اساس عوامل مختلف دچار خرابی شود و در عملکرد آن اختلالاتی به وجود آید که در این صورت باید برای از بین بردن مشکل با متخصص تماس گرفت و یا به آن  مراجعه کرد تا مشکل به وجود آمده را بتوان حل کرد.

تعمیر جاروبرقی در منزل و مزایای آن

از آنجایی که این وسیله دارای وزن زیادی نیست و می‌توان آن را به‌راحتی حمل کرد، معمولاً برای از بین بردن مشکل آن باید جارو را به نمایندگی‌های تعمیرات لوازم برقی برد. اما درصورتی‌که به هر دلیلی اشخاص توانایی حمل آن را نداشته باشند، می‌توان تعمیر جاروبرقی در منزل را نیز انجام داد. در این روش از طرف نمایندگی‌های برند موردنظر و یا از سوی متخصصین موردنظر از شما در مورد مشکل به وجود آمده سوالاتی پرسیده می‌شود و سپس بعد از اینکه آن‌ها از مشکل به وجود آمده برای شما به‌صورت کامل مطلع شدند، شخصی را به منزل شما اعزام می‌کنند  تا مشکل به وجود آمده در وسیله برقی شما را بر طرف کند. انجام این کار یعنی تعمیر جاروبرقی در منزل دارای مزیت‌هایی است که این مزایا از قبیل زیر هستند:

 • از بین بردن مشکل به وجود آمده در مدت‌زمان کمتر از 24 ساعت
 • عدم نیاز به حمل دستگاه و صرف مدت‌زمان زیاد برای رساندن آن به مرکز مورد نظر
 • امکان انجام اقدامات مورد نیاز در هر ساعت از شبانه‌روز
 • انجام اقدامات لازم در جلوی چشم اشخاص که چنین کاری برای افراد بسیار مطمئن‌تر است و اشخاص می‌توانند تمامی مراحل را مشاهده کنند.

تعمیر جاروبرقی در اصفهان

چگونه از خراب شدن جاروبرقی جلوگیری کنیم؟

به‌صورت کلی باید بگوییم که اگر از هر وسیله برقی به‌درستی نگهداری شود، امکان خراب شدن آن کاهش پیدا می‌کند. رعایت نکات ذکرشده در قسمت زیر نیز باعث می‌شود که جاروی شما دچار مشکل نشود و عمر آن طولانی گردد. این موارد عبارتند از:

 • عدم جارو کردن ذرات درشت و یا کیسه فریز و کاغذ. زیرا این گونه مواد در داخل لوله گیر می‌کنند و ممکن است مکش آن را با مشکل مواجه کنند.
 • سیم جارو را در پایان کار باید با احتیاط جمع کرد که سیم دچار مشکل و قطعی نشود و آسیب نبیند.
 • در صورتی که قصد دارید فضای بسیار زیادی را جارو کنید، در بین کار باید کمی به دستگاه استراحت دهید تا به موتور آن فشار وارد نشود.
 • کیسه آن را باید مرتباً چک کنید و زمانی که سه‌چهارم ظرفیت آن پر شد، باید آن را تعویض کنید تا از فشار آمدن به موتور جلوگیری شود.

چگونه می‌توان متوجه شد که به تعمیر جاروبرقی نیاز است؟

بارزترین مسئله‌ای که نشان‌دهنده خرابی این دستگاه است و باید برای حل آن به متخصصین مراجعه شود، این است که جارو به‌صورت کامل از کار بیفتد و دیگر روشن نشود. اما در صورت بروز مسائل دیگری نیز باید به تعمیرکار مراجعه شود، زیرا این عوامل هم نشان‌دهنده خرابی دستگاه هستند و باید سریعاً مورد پیگیری قرار بگیرند. به‌عنوان مثال این موارد از جمله دلایل خرابی جارو برقی هستند:

 • بروز سروصدای بیش از حد در دستگاه
 • کم شدن مکش
 • داغ شدن بیش از حد دستگاه و یا خاموش شدن بدون دلیل بر اثر داغ شدن
 • آسیب دیدن سیم اتصال به برق دستگاه که ممکن است باعث بروز برق‌گرفتگی و یا آتش‌سوزی شود.
 • پاره شدن شیلنگ دستگاه

برای تعمیر جاروبرقی در اصفهان به کجا مراجعه کنیم؟

در صورتی که جاروبرقی شما دچار مشکل شود، بهترین راه این است که با نمایندگی برند مورد نظر جارو تماس بگیرید تا از نمایندگی مربوط به آن برند برای حل مشکل اقدام شود. اما در صورتی که به هر دلیلی به نمایندگی‌های مربوطه دسترسی ندارید، بهتر است که با نمایندگی‌های مجاز لوازم برقی معتبر و متخصص تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که برای حل مشکل شما به شما کمک کنند.

پارسان سرویس نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان دارای خدمات تعمیر در منزل است و می‌تواند فرد متخصص را به منزل شما اعزام کند و برخی دیگر نیز این امور را در محل نمایندگی انجام می‌دهد و باید جارو خود را به نزد آن‌ها ببرید. در صورتی که هر گونه مشکل در ارتباط با جاروبرقی خود دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. پارسان سرویس با کادری متخصص  به شما این اطمینان را می دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران این مرکز، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد. پارسان سرویس نمایندگی میله در اصفهان و نمایندگی تعمیر جارو برقی بوش در اصفهان است.

LG -Samsung -Bosch

پارسان سرویس نمایندگی بوش در اصفهان :

03132100839

پارسان سرویس
فهرست