تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

آیا ماشین ظرفشویی شما خراب شده است ؟ آیا به تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید؟ آیا ماشین ظرفشویی شما شستشوی ظرف ها را به خوبی انجام نمی دهد؟ آب را تخلیه نمی کند؟ یا روشن نمی شود؟ تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان توسط نمایندگی بوش و زیمنس در تیم پارسان سرویس انجام می شود.

امروزه استفاده از ماشین ظرفشویی در خانه‌ها به‌قدری رایج و مرسوم شده است که در کمتر خانه ای می توان جای خالی این دستگاه را مشاهده کرد. به عبارت دیگر این وسیله نیز جایگاه یک وسیله ضروری را در خانه‌ها به خود اختصاص داده است. این وسیله خانگی توسط شرکت‌های مختلف و در مارک‌های متفاوتی تولید می‌شود و به بازار راه پیدا می‌کند که از این نظر رقابت تنگاتنگی میان مارک‌های مربوط به شرکت‌های مختلف در تولید این دستگاه وجود دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

به‌صورت کلی همه افرادی که از این وسیله کارآمد استفاده می‌کنند، دیر و یا زود به تعمیر و یا سرویس این دستگاه نیاز پیدا می‌کنند. خصوصاً با توجه به اینکه این وسیله در مقایسه با لباسشویی دارای حساسیت بیشتری است، باید مرتباً تمیز شود و بیشتر به آن رسیدگی گردد. اما حال این سؤال به وجود می‌آید که آیا تعمیر ماشین ظرفشویی با برندهای مختلف امکان‌پذیر است و همه این مارک‌ها قابل سرویس می‌باشند و یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم که مطرح‌شده است، باید بگوییم که با توجه به تحریم‌های حاکم بر ایران و محدودیت در واردات محصولات و وسیله‌های خارجی به کشور، ممکن است که سرویس ماشین ظرفشویی با برخی از مارک‌ها با مشکل مواجه شود و قطعات موردنیاز برای آن‌ها در کشور پیدا نشود. به همین علت برخی از انواع مارک‌های ماشین ظرفشویی که تعمیرات آن‌ها  در ایران امکان‌پذیر است را برای شما عزیزان نام می‌بریم:

  • برند بوش: خوشبختانه باوجوداینکه تحریم‌های حاکم بر ایران به بازار لوازم برقی بسیار فشار وارد کرده است، اما مارک معروف و معتبر جهانی بوش در بازار ایران به‌وفور یافت می‌شود و در گروه گران قیمت‌ترین لوازم برقی موجود در ایران قرار دارد. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان توسط نمایندگی های معتبر کاراگستر امکان پذیر است

در نتیجه درصورتی‌که به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نیاز باشد، نمایندگی‌های مرتبط با آن در سطح تهران یافت می‌شود و می‌توان به‌راحتی به بررسی و سرویس کردن وسیله‌های برقی این مارک پرداخت.

  • برند زیمنس: از دیگر مارک‌های لوازم برقی که در ایران دریافت خدمات مربوط به آن آسان می‌باشد، مارک زیمنس است که تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس نیز کار آسانی است و به‌راحتی قابل انجام است. تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در اصفهان نیز توسط پارسان سرویس قابل انجام است.
  • برند بکو: بکو یکی دیگر از مارک‌های معتبر لوازم برقی در جهان است و محصولی از کشور آلمان می‌باشد. خوشبختانه این مارک لوازم برقی نیز در ایران به‌وفور یافت می‌شود و افراد برای سرویس کردن این وسیله و یا هر وسیله برقی دیگری با این مارک با مشکل مواجه نخواهند شد.
  • برند ال‌جی: یکی از مارک‌هایی که اخیراً بر اساس تحریمات با مشکل مواجه شد و خرید محصولات آن و ارائه خدمات پس از فروش آن تحت تأثیر قرار گرفت، مارک ال‌جی است.

در نتیجه درصورتی‌که قصد تعمیر این وسیله با مارک ال‌جی را داشته باشید، احتمالاً دیگر نمی‌توانید قطعات مربوط به این دستگاه را به‌صورت اصل کشور کره تهیه کنید و باید قطعات ساخت ایران را جایگزین آن نمایید.

  • برند اسنوا: در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی با برندهای مختلف، لازم به ذکر است که این مارک اعتبار خوبی در ایران پیداکرده است. همچنین باید بگوییم که مارک‌هایی که مربوط به کشور ایران هستند مانند: پاکشوما و امرسان در مواقع تعمیر هم از هزینه پایین‌تری برخوردار هستند و هم قطعات مورد نیاز در رابطه با آن‌ها به‌صورت راحت‌تری پیدا می‌شود.

همچنین در این خصوص لازم به ذکر است که نمایندگی‌های لوازم برقی ایرانی در مقایسه با لوازم برقی خارجی در شهرهای مختلف در دسترس تر می‌باشد. ازاین‌رو سرویس کردن ماشین ظرفشویی در این مارک‌ها بسیار آسان‌تر خواهد بود. تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان در محل و در سریعترین زمان توسط پارسان سرویس انجام می شود.

کلام پایانی:

با توجه به مسائل ذکرشده در این مقاله، در زمان خرید این دستگاه همه جوانب را در نظر بگیرید تا در زمان سرویس کردن آن با مشکل مواجه نشوید. در صورتی که هر گونه مشکل در ارتباط با ماشین ظرفشویی خود دارید با ما تماس بگیرید. پارسان سرویس با کادری متخصص  به شما این اطمینان را می دهد که دستگاه شما پس از تعمیر و سرویس توسط تعمیرکاران این مرکز، با بهترین کیفیت به کار خود ادامه دهد.

LG -Samsung -Bosch

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید : 03132100839

فهرست