تعمیر ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی بوش جدیدی خریداری نموده اید که نیاز به نصب توسط متخصص دارد و یا اگر ماشین لباسشویی شما دچار خطا شده است و یا با آن به هر نحوی دچار مشکل شده اید و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دارید، پارسان سرویس با خدمات خود به شما کمک میکند. تعمير لباسشويی بوش در اصفهان تخصص پارسان سرویس است.

ماشین لباسشویی‌ها مانند سایر لوازم برقی در برندهای مختلفی از قبیل: ایرانی و خارجی تولید می‌شوند که همه انواع مدل‌ها و برندهای آن ممکن است که دچار خرابی شوند و به بررسی نیاز پیدا کنند. در نتیجه در چنین شرایطی تعمیر ماشین لباسشویی برای افراد اهمیت پیدا می‌کند.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

معمولاً تمامی ماشین لباسشویی‌ها به سیستم عیب‌یاب داخلی مجهز هستند که این سیستم به‌صورت یک کد ارائه می‌گردد و هر کدی معنا و مفهوم خاص خود را منتقل می‌کند. با این وجود تعمیر این دستگاه در انواع مختلف به دو روش انجام می‌شود:

 • با استفاده از سیستم عیب‌یاب داخلی دستگاه و معنا کردن کدهای ارور آن:

در این روش می‌توان با معنی کردن کدهای خطا ( گاهی اوقات این کدها در دفترچه راهنمای دستگاه به مشتری ارائه داده می‌شوند ) مشکل به وجود آمده در دستگاه را متوجه شد و برای رفع آن اقدام کرد که برخی از عیوب به وجود آمده نیازی به مراجعه کردن به فرد متخصص ندارد.

به‌عنوان مثال: ممکن است که با بررسی کد خطا به این نتیجه برسید که مشکل به وجود آمده، بسته نشدن درب است. در این صورت می‌توانید مانع موجود در بسته شدن درب دستگاه را بردارید و آن را ببندید. در نتیجه دستگاه با انجام این کار به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 • با مراجعه به فرد متخصص و یا نمایندگی‌های مجاز:

گاهی اوقات با مطالعه کردن و بررسی نمودن کدهای خطا نیز افراد نمی‌توانند به رفع عیب دستگاه بپردازند و باید حتماً از افراد متخصص کمک بگیرند که انجام این کار به‌عنوان روش دوم برای عیب‌یابی این دستگاه در نظر گرفته می‌شود. تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان توسط پارسان سرویس به عنوان نمایندگی بوش در اصفهان انجام می شود.

عواملی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دارد

هر برندی از لباسشویی خطاهای خاص خود را دارد. برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان باید کد خطای مشاهده شده را به کارشناسان اعلام کنید. درصورتی‌که اشخاص با هر یک از موارد ذکرشده در زیر مواجه شوند، باید برای تعمیر لباسشویی خود اقدام کنند:

 • بروز سروصدای ناهنجار و غیرطبیعی در مواقعی که سطل ماشین در حال چرخیدن است.
 • نشت پیدا کردن آب در زمان تخلیه و یا در زمان آبگیری
 • روشن نشدن دستگاه به‌صورت کلی
 • کار نکردن دکمه مربوط به تایمر دستگاه
 • ایجاد هرگونه اشکال در پمپ آب
 • بروز لرزش‌های شدید و غیرعادی در زمان فعالیت دستگاه
 • خراب شدن واشر آب که در نتیجه آن آب به داخل دستگاه منتقل نمی‌شود.
 • انتشار بوی سوختگی از دستگاه که نشان‌دهنده آسیب دیدن سیم‌کشی‌ها می‌باشد.
 • باز و بسته نشدن درب دستگاه
 • عدم چرخش سطل دستگاه
 • تکمیل نشدن مراحل شست‌وشو و تخلیه بی‌وقفه آب موجود در داخل دستگاه

آیا تعمیر ماشین لباسشویی بدون کمک گرفتن از افراد متخصص کار درستی است؟

بسیاری از شما عزیزان زمانی که با خرابی لوازم برقی خود مواجه می‌شوید، ترجیح می‌دهید که خودتان و بدون کمک گرفتن از فرد متخصص برای بررسی مشکل به وجود آمده در وسیله برقی خود اقدام کنید.

انجام چنین کاری توسط ما به شما عزیزان توصیه نمی‌شود، زیرا درصورتی‌که شما دارای شناخت کافی و مهارت موردنیاز برای تعمیر وسیله برقی موردنظر نباشید، ممکن است که خود شما و یا وسیله برقی موردنظر شما دچار آسیب شود.

به‌عنوان‌مثال: ممکن است که دچار برق‌گرفتگی شوید و یا به دستگاه شما آسیب بیشتری وارد شود و یا به‌صورت کلی از بین رفته و خسارت زیادی به شما وارد گردد. از این توصیه ما به شما عزیزان این است که در چنین مواقعی حتماً از نمایندگی‌های مربوطه و یا افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید. تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان توسط پارسان سرویس انجام می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

بسیاری از مراکز خدماتی که درزمینهٔ لوازم برقی خانگی خدمات ارائه می‌دهند، این امکان را دارند که برای بررسی این وسیله در خانه شما اقدام کنند و در چنین مواقعی به یاری شما عزیزان بیایند.

مزایای تعمیر ماشین لباسشویی در محل

به‌صورت کلی انجام این کار در خانه دارای مزیت‌هایی از قبیل زیر می‌باشد:

 • در این صورت نیازی به حمل این وسیله برقی به بیرون از خانه و انتقال آن به نمایندگی‌ها نیست.
 • سرعت انجام خدمات بالا می‌رود.
 • قابل اطمینان تر است و افراد می‌توانند تمامی مراحل وسیله برقی خود را مشاهده کنند.
 • با استفاده از این روش هزینه کمتری شامل حال افراد خواهد شد.

پارسان سرویس برای تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با کادری متخصص خود شما را یاری رسانده و به شما این اطمینان را می دهد که در خدمات خود بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

LG -Samsung -Bosch

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :

03132100839

فهرست