برای تعمیر ماشین ظرفشویی هتلی چه کنیم؟

در صورتی که صاحب یک هتل هستید به خوبی می دانید که در روز تعداد زیادی ظروف کثیف برای شستن موجود است. امروزه استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی برای هتل ها رواج بسیاری پیدا کرده و بسیاری از هتل دارها از این دستگاه کاربردی برای شستن ظروف خود استفاده می کنند. مشکلی که در این میان وجود دارد این است که ظرفشویی های صنعتی به دلیل مصارف بالا ممکن است به دلایل متعددی دچار آسیب شود. بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی هتلی خود یک نوع شغل است و افرادی در این زمینه آموزش دیده اند تا در صورت نیاز بتوانند این دستگاه را به صورت تخصصی و اصولی تعویض نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی هتلی در اصفهان

اصفهان دارای تعداد بسیاری هتل است که اکثر آن ها برای شستشوی ظروف از ماشین ظرفشویی استفاده می کنند. این دستگاه ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب گردد و برای رفع و عیب یابی آن باید مراحل متعددی طی شود. تعمیر ماشین ظرفشویی دارای چالش های مختلفی است و پیدا کردن ایراد و رفع آن به مهارت و ابزار خاصی نیاز دارد.

سرویس ماشین ظرفشویی هتلی

در واقع سرویس کردن ماشین ظرفشویی یکی از روش های پیشگیری از خراب شدن این دستگاه می باشد. بدین صورت که هنگامی که ایراد کوچکی در ظرفشویی شما به وجود می آید با سرویس می تواند مشکل برطرف شود ولی در صورتی که سرویس دستگاه به موقع صورت نگیرد، ایرادات جزئی می تواند منجر به بروز مشکلاتی بزرگ شود. بنابراین شما با سرویس به موقع و اصولی می توانید هزینه های تعمیرات دستگاه خود را کاهش دهید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هتلی

تعمیرات ماشین ظرفشویی هتلی دارای قیمت ثابتی نبوده و عوامل متعددی بر روی قیمت تعمیرات این دستگاه تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می توان به نوع قطعه، میران خرابی، اجرت تعمیرکار، هزینه تردد و … اشاره کرد. در حال حاضر بسیاری از تعمیرکاران ناشی و غیرحرفه ای با بروز کوچک ترین مشکلی در هر قسمت از ظرفشویی، قطعه مربوطه را تعویض می کنند که این کار هزینه بالایی را برای صاحب هتل به دنبال خواهد داشت. همچنین ممکن است که قطعه استفاده شده استاندارد نبوده و کیفیت مطلوبی نداشته باشد و همین امر موجب افزایش هزینه های تعمیر دستگاه شما می شود.

تعمیرکاران مجموعه پارسان سرویس، برای از بین بردن ایرادات ظرفشویی ابتدا تمامی قسمت های دستگاه ظرفشویی را بررسی می کنند و نهایت سعی خود را به کار می برند که قطعه خراب شده را تعمیر نمایند و در صورتی که موفق به این کار نشدند آن را تعویض خواهند کرد.

تماس فوری: 09134220144

مشکلاات متداول ماشین های ظرفشویی هتلی

چرا ماشین ظرفشویی هتلی کار نمی کند؟

یکی از مشکلاتی که در برخی موارد با آن مواجه خواهید شد این است که با روشن کردن ظرفشویی دستگاه کار نمی کند. برای این کار باید برق ساختمان و برق دستگاه را مورد بررسی قرار داده و مجدد ظرفشویی را روشن کنید. در صورتی که همچنان دستگاه کار نکرد این امکان وجود دارد که مشکلی در برد ظرفشویی به وجود آمده باشد که برای رفع آن باید به یک متخصص مراجعه شود.

چرا ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود؟

رایج ترین دلیل خاموش نشدن ظرفشویی خرابی سنسور نشتی می باشد. تا زمانی که سنسور رطوبت را در دستگاه تشخیص دهد دستگاه فرآیند تخلیه را به مکرر تکرار خواهد کرد. برای حل این مشکل تنها راه حل تعویض سنسور می باشد.

ماشین ظرفشویی هتلی

چرا ظروف موجود در ظرفشویی خشک نمی شود؟

بسیاری از ظرفشویی های مجهز دارای خشک کن است، بنابراین هنگامی که ظروف خشک نشود قطعا ایرادی در دستگاه وجود دارد. اولین اقدام برای رفع این مشکل تعمیر و یا تعویض ترموستات می باشد.

چرا ماشین ظرفشویی در حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود؟

دلایل زیادی می تواند باعث خاموش شدن ظرفشویی در حین کار شود، یکی از این دلایل قطعی برق است ولی در صورتی که این اتفاق به صورت مداوم تکرار شود ممکن است یکی از فیوزها دچار اتصالی شده باشد. بنابراین در صورتی که برق دستگاه ایرادی نداشته باشد، باید با یک متخصص مشورت کنید.

دلیل روشن شدن چراغ نمک ظرفشویی چیست؟

یکی از مشکلات ساده اتمام نمک داخل مخزن می باشد. ولی در صورتی که نمک ظرفشویی را نیز بررسی کردید قطعا مشکلی در بازو و یا درب آن وجود دارد و باید این قسمت به صورت دقیق بررسی شود.

فهرست